Načítám...

Produkt můžete najít v těchto kategoriích

5 890 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

Swissvax Shield PTFE Set

Inovativní systém pro konečnou ochranu všech typů autolaků.

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1015100
Značka Swissvax
Hmotnost 4 kg

  • Inovativní systém pro konečnou ochranu všech typů autolaků
  • Vytvořte důmyslný ochranný štít pro Váš automobil, Shield vosk nabízí příslovečný "teflonový efekt" díky kterému nemají nečistoty a hmyz šanci.
  • Doporučujeme pro vytížené automobily, které jsou vystaveny zvýšenému znečištění (SUV, 4x4)
  • Velmi jednoduché, rychlé a pohodlné použití
  • Před použitím ošetřete povrch pomocí SWISSVAX produktů

Shield je zvláštní inovační karnaubský vosk, který obohacením o protipřilnavý PTFE propůjčí automobilu rafinovaný ochranný štít. Konzervace Shield odolává díky příslovečnému «efektu pánve na pečení» i nejtvrdším podmínkám.

SWISSVAX Shield vosk doporučujeme používat na denně používaná vozidla, na vozidla do extrémních podmínek (SUV, 4x4) a na všechna vozidla, která nejsou parkována v garáži a jsou často umývána ve strojních automyčkách.

Jedno balení vosku obsahuje 200 ml a je dostačující pro 10-20 aplikací. Vosk doporučujeme aplikovat jednou za 3 až 6 měsíců to znamená, že obsah jednoho balení vosku Vám umožní udržovat perfektní lesk na Vašem automobilu po dobu delší něž 3 roky.

Před použitím SWISSVAX Shield vosku, doporučujeme lak vyčistit připravkem Swissvax Paint Rubber s roztokem Quick Finish a dále Swissvax Cleaner Fluid čištičem, aby se zajistilo, že povrch laku bude dokonale čistý, hladký, beze stop po kyselých deštích, dehtu, hmyzu a jiných nečistot. Jen takto ošetřený a připravený lak zaručuje perfektní a zářivý výsledek.

Perfektní příprava je klíčem k dokonalým výsledkům péče o Váš automobil pomocí Swissvax produktů.