Načítám...

1 590 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

Swissvax Paint Rubber Set

Set obsahuje Swissvax Paint Rubber, Swissvax Quick Finish a Swissvax Bag (Praktickou Swissvax brašnu).

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1022922
Značka Swissvax
Hmotnost 5 kg

  • Paint Rubber (čistící hmota) a 250 ml Quick Finish
  • Odstraňuje usazeniny na laku, aniž by lak poškodil
  • Odstraňuje bez problémů sprejovou a barevnou mlhu stejně jako výrobní usazeniny a vytváří základ pro jemný a hladký povrh laku

Balení obsahuje

  • Swissvax Paint Rubber 120 g
  • Swissvax Quick Finish 250 ml
  • Swissvax Bag (Praktickou Swissvax brašnu)

Všechny horizontální lakované plochy, přední části vozu a případně postraní zrcátka se ošetřují pomocí Swiss Paint Rubber, jedná se o minerální hmotu, která odstraňuje usazeniny na laku, aniž by lak poškodila. Swissvax Paint Rubber odstraňuje bez problémů sprejovou a barevnou mlhu stejně jako výrobní usazeniny a vytváří základ pro jemný a hladký povrh laku.

Ostatní leštěnky sice provedou tuto úlohu pomocí brusných prostředků také, ovšem s tou nevýhodou že naruší vrchní vrstvu laku, protože brusná zrnka se nezastaví před novou zdravou vrstvou laku.

Quick Finish je právě tím pravým element mezi mytím a mytím. Odstraníte jím bez problémů a za vteřinu prach, mastnotu, špínu nebo ptačí trus – aniž byste použili vodu. Tento prostředek nepředstavuje žádné nebezpečí pro všechny laky ani pro produkty Swissvax. Proto je Quick Finish také Vaším ideálním a permanentním průvodcem ve Vašem voze a chrání ho perfektně a okamžitě před všemi přírodními vlivy.

Tato souprava je dostačující pro 6 až 10 aplikací v závislosti na stavu Vašeho automobilu.