Načítám...

1 290 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

Swissvax Nano Express Set

Čistící a leštící přípravek na bázi nano technologie, určený pro použití na veškeré autolaky

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1032812
Značka Swissvax
Hmotnost 4 kg

  • Čistící a leštící přípravek na bázi nano technologie, určený pro použití na veškeré autolaky
  • Tento Swissvax produkt nazýváme třetím elementem mezi mytím a voskováním Vašeho auta. Důkladně čistí, posiluje a těsní lak automobilu, plastické hmoty, ráfky, hliníkové a chromované části vozu, a zaručuje bezchybně čistý povrch
  • Jedna aplikace Swissvax Nano Express trvá 35 až 45 minut.Jeho účinek přetrvává až 4 týdny.


Balení obsahuje:

  • Swissvax Nano Express (Rychlovosk) (250ml)
  • Swissvax Wax Applicator (černá aplikační houbička)
  • Swissvax Micro Absorb (růžový hadřík z mikrovlákna)
  • Swissvax Bag (Praktická příruční taška)

Swissvax Nano Express je rychlá péče o lak a exteriér, který dodá celému exteriéru perfektní a efektní vzhled.

Čistý a lesknoucí se v minutách – ne v hodinách! Rychlé ošetření laku vozu trvá 30 až 40 minut. Nano Express čistí, chrání a zkrášluje lak, umělou hmotu, disky, akrylová okna, hliník a chrom. Protože se jedná pouze o jeden pracovní krok, je úspora času velká. Nano Express, se nastříká přímo na plochu nebo na příslušný aplikátor. Poté se ihned rovnoměrně aplikátorem rozetře a následně pomocí Swissvax Micro Absorb utěrky (růžová) vyleští. Hotovo! Poněvadž se tímto krokrm mikro škrábance z myček odstraní, je Swissvax Nano Expres velmi vhodný k rychlému zlepšení vzhledu ojetých vozidel.

Upozorňujeme, že Nano Express, není náhradou pro tradiční auto údržbu firmy Swissvax. Jeho účinek přetrvá až jeden měsíc nebo 2 umytí vozu. Dlouhodobý časový efekt je možný pouze, ve spojení s tradiční Swissvax údržbou jako například s třístupňovým procesem péče pomocí Paint Rubber, Cleaner Fluid a voskem nebo pomocí Swissvax programu na čištění disků kol. Proto se nahlíží na Nano Express jako na třetí element mezi dvěma mytími vozu. Nano Express uzavírá tuto mezeru a umožňuje, aby Váš vůz zářil perfektním vzhledem i tehdy, když máte méně času.

Nano Express sadu, obdržíte v praktickém balení, které obsahuje 250 ml Nano Express, vysoce kvalitní hadřík z mikrovlákna a aplikátor.