Načítám...

Swissvax Hadřík z mikrovlákna je dokonalý nástroj jak bez námahy dosáhnout nádherně vyleštěného povrchu. Swissvax Hadřík z mikrovlákna je dokonalý nástroj jak bez námahy dosáhnout nádherně vyleštěného povrchu.

390 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

Swissvax hadřík z mikrovlákna na vosk modrý

Swissvax Hadřík z mikrovlákna je dokonalý nástroj jak bez námahy dosáhnout nádherně vyleštěného povrchu.

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1091210
Značka Swissvax
Hmotnost 1 kg

  • Jemné mikrovlákno tkaniny umnožňuje snadno dosáhnout výborných lešticích výsledků
  • Funkce mikroskopicky tenkých polyesterových a polyamidových vláken obsluhuje obrovskou plochu, což vám umožňuje dosáhnout co nejlepší výsledky v minimálním čase
  • Je opakovaně použitelná, může být strojově praná při 60 ° C

Swissvax Hadřík z mikrovlákna je dokonalý nástroj jak bez námahy dosáhnout nádherně vyleštěného povrchu. Obsahuje polyesterové a polyamidové vlákna, které jsou rozděleny do mikroskopicky tenkých kompozitních mikrovrstev měřicí jako setina průměru lidského vlasu.

Jeden čtvereční centimetr na Swissvax Utěrce z mikrovlákna obsahuje 30 km mikrovláken. Tato technologie díky tomu umožňuje najednou ošetřit obrovskou plochu a proto výrazně zkracuje čas potřebný k vyleštění. Navíc Swissvax Hadřík úspěšně brání šmouhám a vytváření nežádoucích stop na povrchu laku. Swissvax Hadřík je dostačující pro vyleštění celé plochy vašeho automobilu. Swissvax Hadřík je opětovně použitelná a může být strojově praná při 60 ° C.