Načítám...

Novinka Doporučujeme

2 490 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

ON-THE-ROAD CAR CARE KIT

Chytrá sada přípravků na cesty. Detailingová taška s popruhem, který se vejde do kufru, nebo za nejmenší sedadlo roadsteru.

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1052290
Značka Swissvax
Hmotnost 3 kg

Chytrá sada přípravků na cesty. Detailingová taška s popruhem, který se vejde do kufru, nebo za nejmenší sedadlo roadsteru.

  

Obsah sady :

  • Quick Finish 250ml je tím chybějícím elementem mezi mytím a voskováním. Odstraníte jím bez problémů za vteřinu prach, mastnotu, nečistoty nebo ptačí trus, aniž byste museli použít vodu.
  • Quick Interior Finish 250ml je určený pro rychlé čištění interiéru. S Quick Interior Finish odstraníte bez námahy a během několika minut prach, mastnotu a jiné nečistoty. Je vhodný na plasty, kůži, lakované a kovové povrchy.
  • Crystal 250ml je výborný čistič oken pro okamžité použití, který uspokojí každého zákazníka. Tento produkt čistí bleskově beze stop, aniž by poškodil tónování nebo fólie Vašich oken.
  • Pneu 250ml emulze lesku a konzervačního činidla pro péči o pneumatiky a hluboký černý povrch.
  • Hadřík z mikrovlákna růžový umožňuje dosáhnout dokonale jemného povrchu ve spojení s Nano Express Quick Refinisherem. Snadno odstraňuje mastnoty a otisků prstů z autolaků a skleněných ploch. Lze vyprat v pračce na 60 ° C. a je opakovaně použitelný.
  • Micro-Glass duo set byl speciálně navržen pro rychlé a dokonalé čistění oken a zrcátek. Ve spojení se Swissvax Crystal dosáhnete perfektního výsledku. Jednoduše nastříkejte Swissvax Crystal na povrch a otřete hadříkem Swissvax Micro-Glass, získáte brilantní povrch beze šmouh.
  • Starter bag praktická brašna na autokosmetiku.