Načítám...

2 990 Kč
Včetně DPH a všech zákonných poplatků

AQUA GLEAM 30 ppm

Konečně! Pro zaručené mytí auta bez skvrn vody! Čerstvě umyté auto s 30 ppm čistou vodní filtrační vložkou se nemusí sušit. Perfektní dárek pro všechny nadšence automobilů, poslední fází jakéhokoli dobrého systému mytí aut je opláchnutí čistou vodou, které zajišťuje bezchybný povrch.

Dostupnost SKLADEM > 5 kusů (expedice do 2 dnů)
Kód SE1099123
Značka Swissvax

  • Konečně! Pro zaručené mytí auta bez skvrn vody!
  • Čerstvě umyté auto s 0 ppm čistou vodní filtrační vložkou se nemusí sušit.
  • Perfektní dárek pro všechny nadšence automobilů Poslední fází jakéhokoli dobrého systému mytí aut je opláchnutí čistou vodou, které zajišťuje bezchybný povrch.

Díky inkoustové patroně Aqua Gleam in-line pro čistou vodu si můžete užít výhody prakticky čisté vody, která vám při mytí auta zajistí dokonalý povrch.
Filtry na čistou vodu Aqua Gleam jsou k dispozici ve 2 verzích: 30 ppm (30 dílů na milion) pro tvrdou až středně tvrdou vodu a 0 ppm (0 dílů na milion) pro středně až měkkou vodu.
Životnost odpovídajících filtračních patron čisté vody závisí na tvrdosti vody. V oblastech s obzvláště tvrdou vodou může být výhodné použít filtrační patronu s čistou vodou 30 ppm, po které následuje filtrační patrona s čistou vodou 0 ppm pro dosažení stejných dokonalých výsledků jako při nízké tvrdosti vody.
Aqua Gleam je také perfektním dárkovým nápadem pro všechny auto nadšence.